Aktualności

The Trotters zagrają przy pustych trybunach?

Narasta fala protestów przeciw działaniom zarządu klubu Bolton Wanderers, po raz kolejny zalegającemu swym pracownikom z wypłatami miesięcznych pensji. Po piłkarzach, którzy odmówili udziału w poniedziałkowych i wtorkowych treningach, przyszedł czas na cywilną obsługę University of Bolton Stadium.

Na znak protestu, udziału w najbliższych dwóch spotkaniach odmówiły służby porządkowe, stewardzi, pracownicy zaplecza gastronomicznego oraz hotelowego. Odpowiadająca za bezpieczeństwo agencja Safety Advisory Group zażądała więc odwołania obu meczów bądź zamknięcia trybun.

Mimo kilkukrotnych zapewnień prezesa i właściciela klubu Kena Andersona o gotowych do przelania na konta wynagrodzeniach za miesiąc marzec, nikt się ich nie doczekał. Równie opornie toczą się negocjacje z "tajemniczym inwestorem", gotowym kupić cały majątek i już z własnych środków uregulować wszelkie należności.

Dziś (środa, 4 kwietnia 2019 r. - przyp. red.) w Sądzie Najwyższym odbędzie się kolejna rozprawa przeciw klubowi w związku z ogromnymi, wynoszącymi ponad 1,2 mln. funtów zaległościami finansowymi wobec urzędu podatkowego. Brak ich spłaty może oznaczać wprowadzenie zarządu komisarycznego lub nawet likwidację klubu. Anderson wszelkimi sposobami próbuje odwlec ostateczną decyzję sądu, dostarczając coraz to nowe dowody prowadzonych rozmów z potencjalnym nabywcą majątku, lecz cierpliwość przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości powoli wydaje się wyczerpywać.

- Jestem zbulwersowany decyzją pracowników o podjęciu strajku - napisał Anderson na oficjalnej stronie klubu. - W trakcie mej trzyletniej prezesury, podobna sytuacja miała miejsce tylko raz, niestety obecnie powtórzyła się.

- W przypadku sztabu sportowo-trenerskiego to dopiero trzecie tego typu opóźnienia. Można więc uznać, iż ogólnie wypłaty przebiegały bez zakłóceń - dość beztrosko zauważył Anderson.

- A my mamy już tego dość. Ile razy można grać za darmo a potem pożyczać pieniądze na życie - odpowiedział jeden z zawodników The Trotters. - Dlatego, solidaryzując się ze znajdującymi się w równie ciężkiej sytuacji pracownikami obsługi stadionu, postanowiliśmy rozszerzyć protest.

Zarząd EFL nie podjął jeszcze decyzji na temat organizacji dwóch najbliższych spotkań Boltonu, obu rozgrywanych na własnym obiekcie: 6 kwietnia z Ipswich Town i 9 kwietnia z FC Middlesbrough. Być może odbędą się bez udziału publiczności, być może zostaną przeniesione na inny termin. A być może w ogóle się nie odbędą, jeśli dzisiejszym wyrokiem sądu, działalność klubu zostanie zakończona...

To jest jednak najczarniejszy i najmniej prawdopodobny scenariusz.

Musisz być zalogowany aby móc dodawać komentarze.

Tabela Championship

LpDrużynaMP
1 Norwich 46 94
2 Sheffield Utd 46 89
3 Leeds 46 83
4 West Bromwich 46 80
... ... ... ...
23 Bolton 46 32

Sonda

Brak sond.

Reklama VIP

Pogoda w Boltonie

Zdjęcie tygodnia

3b9047a54ca513f9b087b040150a7209

Zgromadzeni na trybunach City Ground w Nottingham kibice Boltonu (The Trotters przegrali 0:1) „pożegnali“ dotychczasowego prezesa i właściciela klubu, Kena Andersona (fot. Matt Bunn / BPI / REX / dailymail.co.uk).

Shoutbox

Podziel się swoją opinią.....

Seth3 (19 kwietnia o 18:32):

No i mamy spadek.

Polo (17 grudnia o 8:29):

w trakcie styczniowego okienka transferowego chce odejść kilku graczy, z Velą i Ameobim na czele...

Dombek (16 grudnia o 14:38):

Sytuacja wygląda dramat

beastie15 (24 sierpnia o 10:07):

Jest dobrze...nareszcie

beastie15 (24 sierpnia o 10:06):

Joe Williams z Evertonu wypozyczony do konca sezonu.

Polo (24 lipca o 12:42):

Bardzo przepraszamy, ale ze względu na awarię panelu administracyjnego (jest w naprawie) wszelkie wiadomości bieżące będą dostępne jedynie na stronie głównej bolton-wanderers.pl w dziale shoutbox

Polo (24 lipca o 12:34):

Bolton walczy o kolejne wzmocnienia Przygotowująca się do sezonu ekipa Boltonu nie ustaje w walce nad wzmocnieniami. O krok od dołączenia do drużyny managera Phila Parkinsona znajdują się stoper Jack Hobbs oraz lewy obrońca m.in. Stoke City i FC Sunderland, 30-letni Marc Wilson. Trwają też prace nad kupnem napastnika Bradford City, 25-letniego Charliego Wyke. Do kompletu trzeba też dołączyć dobrze spisującego się w kontrolnym spotkaniu z hiszpańską Gironą (0:0) pomocnika Gary’ego O’Neila. Wszyscy wymienieni gracze, oprócz wycenianego na około milion funtów Wyke’a, byliby do pozyskania za darmo. Umilkły za to komentarze na temat dołączenia do drużyny trenującego ze składem doświadczonego Stephena Irelanda. - Mimo całego szacunku dla jego klasy, nam potrzebni są zawodnicy w pełni zdrowi. Tymczasem Stephena wciąż nękają drobne kontuzje - powiedział Parkinson. Coach The Trotters wciąż oczekuje potwierdzenia szumnych obietnic prezesa Kena Andersona na temat finansowego wsparcia, otwierającego szansę kupna graczy za gotówkę. - Nawet jeśli to nastąpi, wciąż będziemy spełniać rolę „ubogiego kuzyna“. Nie stać nas bowiem na spektakularne zakupy. Opanowany przez finansowych krezusów rynek poważnie zawęża nasze możliwości - wyznał Parkinson. Tymczasem nie zważając na sytuację, drużyna Boltonu sumiennie przygotowuje się do dzisiejszego spotkania kontrolnego z szóstoligowym Guiseley FC.

okti (10 lipca o 17:05):

Paweł Olkowski podpisał 2 letni kontrakt z Boltonem! Co myślicie o tym transferze? Pozdro

beastie15 (15 maja o 22:21):

RIP Jlloyd Samuel (*)

beastie15 (6 maja o 16:20):

Ale fuks z tym utzymaniem, ale szczerze mowiac nie nalezalo nam sie.Teraz czas na ruchy inwestorskie, bo bez tego nie mamy szans w przyszlym sezonie.podziekowanie dla prezesa za ogarniecie tego bałaganu w ostatnich dwóch sezonach.

Polo (17 kwietnia o 13:04):

Parky chyba za bardzo miesza obrońcami. Potrzebne są konkretne wzmocnienia, by ten proceder ukrócić

okti (15 kwietnia o 12:20):

jak mozna spierdzielic wynik z 0-1 na 2-1 a w koncowym rezultacie 2-2 :( typowy Bolton ....

Polo (1 lutego o 12:08):

wstawię w pierwszej wolnej chwili

Polo (1 lutego o 11:27):

o, dzięki, tego nie wyłowiłem

beastie15 (1 lutego o 10:24):

Nie wiem czy bylo https://lionofviennasuite.sbnation.com/2018/1/5/16853428/bolton-wanderers-johan-elmander-retires-from-football

Polo (7 listopada o 17:05):

zapraszam do "ożywienia" serwisu :) Piszcie, komentujcie, obiecuję, że nie będę się wtrącał (y) Pozdrawiamy wszystkich fanów The Trotters w kraju i za granicą (y)

Roberts (13 sierpnia o 17:12):

Mamy pierwszy punkt w nowym sezonie :)

Polo (7 sierpnia o 12:36):

zagraliśmy całkiem dobrze, zawiniła fatalna pierwsza połowa... Ale potencjał jest, więc nie ma się co dołować :)

Roberts (6 sierpnia o 23:30):

Tak swoją drogą, to sześć tygodni bez Sammy'ego Ameobi. Fatalne wieści.

Roberts (6 sierpnia o 22:00):

Witajcie, witajcie. Oglądaliście dzisiaj naszych? Ależ szkoda tego mecz, ale walczymy, bo widać, że nie stoimy na straconej pozycji.

Shoutbox odświeża się automatycznie co 60 sekund i wyświetla 20 najnowszych wpisów.

Aby korzystać z shoutboxa musisz być zalogowany.

Reklama

Banner Bolton-Wanderers.pl

Banner

Kod do wklejenia na stronie:

  <a href="http://bolton-wanderers.pl/">
  <img src="http://bolton-wanderers.pl/reklama/banner.jpg"
  alt="Banner Bolton-Wanderers.pl"/></a>

Button Bolton-Wanderers.pl

Button

Kod do wklejenia na stronie:

  <a href="http://bolton-wanderers.pl/">
  <img src="http://bolton-wanderers.pl/reklama/button.gif"
  alt="Button Bolton-Wanderers.pl"/></a>

Reklama